Nassim Hôtel

****
115 Boulevard Mohammed V, Marrakech, 40000, Marokko
Tee varaus Internetissä nyt. Hinnat alkaen MAD507.
Asiakaspalvelijamme ovat saatavilla, ole hyvä ja soita
Katso kaikki kuvia galleriassa

Tee varaus Internetissä nyt
Hinnat alkaen MAD507

yöta
1 Huone kanssa 2 Aikuisia Muuta hakua
Näytä hinnat
Huone
Huone
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen pysäköinti
Lähetä tämä sivu

Nassim Hôtel on 4 tähden hotellin kätevällä paikalla Marrakech. Hotellissa majoittuville vieraille voidaan järjestää huonepalvelu. Avulias 24-tunnin vastaanottomme on valmis auttamaan sinua kaikkiin kyselyihin liittyen.

Etsitkö ruokapaikkaa? Kiinteistö tarjoaa vähintään yhden täyden palvelun ravintolan. Ystävällinen ja avulias concierge on aina valmis auttamaan liittyen kaikkiin kyselyihin. Kun sää sallii, ulkotiloissa oleva lämmitetty allas on täydellinen rentoutumishetkiin.

Turvallisuuden ja mielenrauhan vuoksi jokaisessa huoneessa on kassakaappi. Tarjoamme maksuttoman Internet-yhteyden julkisissa tiloissa.

Maailman eri puolilta tulevat vierailijat voivat nauttia hotellin valuutanvaihtopalveluista. Pesulapalvelut saattavat olla käytettävissä lisämaksusta. Kiinteistö tarjoaa käyttöön tietokoneita ja yrityspalveluja.

Vieraille on tarjolla laaja valikoima alkoholipitoisia ja alkoholittomia virvokkeita hotellin aulassa/baarissa.

Näytä lisää »

Kysymykset ja Vastaukset

Nassim Hôtel Hotellin palvelut ja mukavuudet

Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen pysäköinti
Savuttomat huoneet
Ilmastointi
uima-allas
Ravintola
Huonepalvelu
Terassi
Hissi
Matkatavaroiden säilytys
Nopea sisään- ja uloskirjautuminen
Tallelokero
Faksi/valokopiotus
Matkatoimisto
Äänieristetyt huoneet
Silityspalvelu
Paketoidut lounaat
Valuuttavaihto
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Konserttipalvelu
hedelmiä
Palosammutinta
Savuhälyttimet
Avaimen käyttö
CCTV ulkona kiinteistössä
24 tunnin turvallisuus
Turvahälytin
Happy hour

Vastaanotto (rajalliset aukioloajat)
Nopea sisäänkäynti
Pikaruokabaari/deli
Golfoaminen paikan päällä
Rantalaitteet
Uima-altaan aurinkotuolit
Ulkoileva pysäköinti alennushinnat saatavilla
Internet-yhteys
Viinijulkaisutilaisuudet
Vastaanottosali
Harjoitus/uima-allas
Peitetty pysäköinti
Uiminen lähellä
Saatavilla kasvisruokavalion vaihtoehtoja
Pysäköinti ulkopuolella alennettuun hintaan saatavilla

 

Asiakaspalautteita

Tämän hotellin arvostelut ovat vain englanniksi. Napsauta tästä nähdäksesi >>
Klikkaa tästä anna lausuntoa >>

Nassim Hôtel Usein kysyttyjä kysymyksiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa Nassim Hôtel?
Asiakkaat voivat kirjautua sisään alkaen klo 14:00. Uloskirjautuminen on klo 12:00 mennessä.
Mikä on lähin lentokenttä kohteeseen Nassim Hôtel?
Marrakech, Morocco (RAK-Menara) sijaitsee 2.36 mi päässä majoituspaikasta.
Tarjoaako hotelli huonepalvelua?
Hotellissa majoittuville vieraille voidaan järjestää huonepalvelu.
Onko vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden?
Avulias 24-tunnin vastaanottomme on valmis auttamaan sinua kaikkiin kyselyihin liittyen.
Onko hotellissa tai sen läheisyydessä ravintoloita?
Etsitkö ruokapaikkaa? Kiinteistö tarjoaa vähintään yhden täyden palvelun ravintolan.
Onko Nassim Hôtel -hotellissa concierge-palvelua?
Ystävällinen ja avulias concierge on aina valmis auttamaan liittyen kaikkiin kyselyihin.
Onko majoituspaikassa uima-allas?
Kun sää sallii, ulkotiloissa oleva lämmitetty allas on täydellinen rentoutumishetkiin.
Onko hotellihuoneissa tallelokeroita?
Turvallisuuden ja mielenrauhan vuoksi jokaisessa huoneessa on kassakaappi.
Tarjoaako Nassim Hôtel ilmaisen wi-fi-yhteyden?
Tarjoamme maksuttoman Internet-yhteyden julkisissa tiloissa.
Onko valuutanvaihtopalvelu käytettävissä vieraille?
Maailman eri puolilta tulevat vierailijat voivat nauttia hotellin valuutanvaihtopalveluista.
Onko saatavilla pyykinpesupalveluja?
Pesulapalvelut saattavat olla käytettävissä lisämaksusta.
Onko Nassim Hôtel-hotellissa bisneskeskus?
Kiinteistö tarjoaa käyttöön tietokoneita ja yrityspalveluja.
Onko Nassim Hôtel-hotellissa lounge tai baari?
Vieraille on tarjolla laaja valikoima alkoholipitoisia ja alkoholittomia virvokkeita hotellin aulassa/baarissa.
Näytä lisää »

Nassim Hôtel kartalla

📍 Nassim Hôtel
Klikkaa käyttääksesi karttaa

 

Katso kaikki kuvia galleriassa
Asiakaspalautteita
...The staff were friendly, the room were nice and clean, the breakfast is ok, good value for money...
Hotellin keskiarvo: 10.0
(ulos 10) Perustuen 1 ääntä
Klikkaa tästä anna lausuntoa

Tietoa alueesta

    Lentokentät lähellä Nassim Hôtel

    • Marrakech, Morocco (RAK-Menara) - 2.36 mi

Hotellit lähellä Nassim Hôtel

Diwane Hotel is ideally situated in the vibrant heart of Marrakesh, just a short 10-minute drive from the renowned Jaam El Fenaa square. This inviting retreat ...
Blue Sea Le Printemps Hotel welcomes guests to the vibrant city of Marrakech with a refreshing outdoor pool and an inviting restaurant. Travellers can enjoy the ...
Hotel Islane Médina is perfectly positioned for those eager to explore the vibrant heart of Marrakech. Situated directly across from the iconic Koutoubia ...
Moroccan House invites guests to experience a warm and relaxing stay in the heart of Marrakesh. With five floors and fifty rooms, the hotel offers varying ...